Eğitim yayıncılığı faaliyetleri Milli Eğitim Bakanlığının ders kitabı müfredatına uygun olarak deneyimli bir kurul tarafından yürütülmektedir. Özellikle 2003 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığı’nın ücretsiz ders kitabı dağıtım projesi kapsamında yayın faaliyetlerini artırmış ve başarı ile bu projeye katkısını sürdürmeye devam ettirmektedir.

Artan iş hacmine bağlı olarak kendi yayınlarının baskı ve cilt işlerini yapmak ve pazar payını artırmak amacıyla 2006 yılında Ajanstürk Topluluğu ve Evos Matbaacılık A.Ş. ile birlikte Eko Yayıncılık ve Matbaacılık Ltd. Şti.’ni kurmuşlardır. Günümüzde yayıncılığı ve verdiği matbaa hizmetleriyle adından söz ettiren işletme başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

2014 yılından itibaren Bilişim ve Teknoloji sektöründe de yatırımlar yapmış, halen deneyimli kadrosu ile başarılı bir şekilde Kamu ve Özel alanlarda hizmet vermeye devam etmektedir. Pasitech ( Pasifik Teknoloji ), bilgi teknolojileri alanında, marka bağımsız olarak, küçük ölçekli firmalardan büyük kurumlara ve kamu kuruluşlarına kadar danışmanlık, stratejik dış kaynak kullanımı, donanım ve destek hizmetleri sağlamaktadır